پیامک تسلیت، متن تسلیت کوتاه و پیام مناسب دلداری

انواع پیامک تسلیت مناسب تسلیت پدر/مادر/دوست/همکار/ برادر و خواهر (لیست به روز)

 

1- واقعا از شنیدن این حادثه ی تاسف بار ناراحت شدم.

از خداوند برای رفتگان طلب آمرزش و برای بازماندگان صبر آرزومندم
 

2- باد خزان پاييز،گلهاي گلستان تعليم وتربيت را چه نابهنگام پژمرد

وچه غم انگيز است فقدان دختران معصوم و بي الايش.

شادي روحشان صلوات
 

3- هموطن سلام

اظهار همــدردی شما

احساس پشت گرمیه برای ما

حالا دیگه حس میکنم خانواده ای دارم به وسعت ایـــران

برقرار و سلامت باشید.
 

4- اندوه ما در غم از دست دادن ان عزیز بزرگوار در واژه ها نمیگنجد تنها میتوانیم از خداوند برایتان صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم.
 

5- بانهایت تاسفدر گذشت (.....)گرامیتان را تسلیت عرض نموده واز خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت وغفران وبرای شما طول عمر مسئلت دارم.
 

6- هموطن اشکهایم در فراق عزیزانت تسلی داغ دل توست... دستم را بگیر باید فردایمان را بسازیم.
 

7- از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحومه غفران و رحمت الهی و برای حضرتعالی و دیگر سوگواران صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.
 

8- از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شكیبایی مسئلت می نمایم. خداوند قرین رحمتش فرماید.
 

9- تحمل سوگ فقدان( مادر-پدر- برادر -همسر-خواهر -فرزند) صبری الهی را میطلبد . مارا در این غم سترگ و جانکاه شریک بدانید.
 

10- جناب آقا/ خانم .....اندوه بي پايان ما از اين واقعه دردناك قابل وصف نيست مصیبت وارده به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم.
 

11- یك چند به كودكی ، به استاد شدیم
یك چند ز استادی خود شاد شدیم
پایان سخن شنو كه ما را چه رسید
از خاك برآمدیم و بر باد شدیم
فقدان جانگداز درگذشت (…..)را به خانواده محترمشان تسلیت عرض می نماییم.

 

12- فقدان جانگداز درگذشت (.....)را به خانواده محترمشان تسلیت عرض می نماییم.
 

 

> چاپ، ارسال و نصب فوری بنر تسلیت

 

13- انالله و انا الیه راجعون
خبردار شدیم که(……) به رحمت خدا رفت
آرزو میکنیم که وسعت صبر خانواده ی این دوستان عزیز به اندازه ی دریای غمشان باشد
با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیز از دست رفته را قرین رحمت کند و خوب از این میهمان جدید پذیرایی کند.

 

14- کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام ضایعه درگذشت مادر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم خداوند متعال روح پاکش را با سرورش فاطمه زهراء محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.
 

15- اندوه ما در غم از دست دادن ان عزیز بزرگوار در واژه ها نمیگنجد تنها میتوانیم از خداوند برایتان  صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب كنیم.
 

16- مرگ هرموجود زنده بجزخالق یکتا و فنای دنیا؛ خاموش شدن این شمع نورانی خدمت خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم ازخداوند یکتا رفع درجات آن بزرگوار دربهشت أعلا و مزید فضل ورحمت پروردگاربی همتا برایشان وطول عمر بازمانگان آن مرحوم همراه با سلامتی وحسن عاقبت شان خواهانم.
 

17- هموطن سلام اظهار همــدردی شما احساس پشت گرمیه برای ما.... حالا دیگه حس میکنم خانواده ای دارم به وسعت ایـــران... برقرار و سلامت باشید.
 

18- کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام ضایعه درگذشت پدر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی (ع) محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.
 

19- ای رهنورد خسته، چه نالم ز سرنوشت؟   دیگر مرا به منزل راحت رسانده اند   ضایعه در گذشت(…..) گرامیتان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنم.
 

20- جناب.....
فقدان ….بزرگوارتان ما را نیز اندوهگین ساخت. غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای جناب عالی از پروردگار متعال خواهانیم.

 

21- تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شما
از خداوند صبر برای شما و خانواده محترم خواهانم
امیدوارم که غم آخر زندگیتان باشد.

 

22- از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شکیبایی مسئلت می نمایم.
خداوند قرین رحمتش فرماید.

 

23- ضایعه در گذشت(…..) گرامیتان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض نموده برای آن عزیر علو درجات الهی را مسئلت میداریم.
 

24- جناب آقا/ خانم .....اندوه بي پايان ما از اين واقعه دردناك قابل وصف نيست

مصیبت وارده به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم.
 

25- برای همه مون مثل ی شوکه مثل ی کابوسه؛کی میتونه برادروخواهرشو توی این حال ببینه؛از خدا واسه همه عزیزامون صبر و آرامش میخوام؛ برادرم خواهرم غم آخرتون باشه.
 

26- ضایعه در گذشت(.....) گرامیتان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض نوده برای آن عزیر علو درجات الهی را مسئلت میداریم.
 

27- درگذشت (.....) گرامیتان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنم و آرزوی صبر و سلامتی برایتان دارم از خداوند منان خواستاریم که به شما صبرعطا نماید.
 

28- جناب آقا/ خانم .....اندوه بي پايان ما از اين واقعه دردناك قابل وصف نيست

مصیبت وارده به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم.
 

29- در غم از دست دادن عزیزان به سوگ نشستن صبری میخواهد عظیم ، برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای آن عزیز در گذشته غفران و رحمت واسعه الهی را خواستارم.
 

30- واقعا از شنیدن این حادثه ی تاسف بار ناراحت شدم . از خداوند برای رفتگان طلب آمرزش و برای بازماندگان صبر آرزومندم.
 

31- در کمال تأسف باخبر شدیم (…..) دار فانی را وداع گفت. این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نماییم و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می نماییم.
 

32- مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـتدرگذشت…..گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت ، برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.
 

33- براى مادربزرگم كه روحش بافرشتگان خداپيوندخورد:  مواينجابى كس و دل پاره پاره  تواونجا دامنت غرق ستاره  ازاون بالامنو مادرصداكن  الهى نوربرقبرت بباره.
 

34- خداوند شما را اجر صابرین دهد كه حضرتش فرمود:و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون. عرض تسلیت حقیر را بپذیرد.
 

35- واقعا از شنیدن این حادثه ی تاسف بار ناراحت شدم.

از خداوند برای رفتگان طلب آمرزش و برای بازماندگان صبر آرزومندم.
 

36- واقعا از این اتفاق ناگوار که برای هموطنای عزیزمون رخ داد ناراحتم منو هم تو غم خودتون شریک بدونید.
 

37- اگر به خانه من آمدی
برای من ای مهربان ، چراغ بیا
و یک دریچه که از آن
به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم
ضایعه در گذشت(…..) گرامیتان را خدمت شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنم.

 

38- باد خزان پاييز،گلهاي گلستان تعليم وتربيت را چه نابهنگام پژمرد...وچه غم انگيز است فقدان دختران معصوم و بي الايش....       شادي روحشان صلوات
 

39- هموطن! اگر زمین زیر پاهایم لرزید اراده چون کوه من نلرزید... روستاهایم شهرم خانه ام را از نو خواهیم ساخت اگر دستت را به سویم دراز کنی.
 

40- (( انا لله و انا الیه راجعون ))
در اینجا لازم است از طریق این رسانه این مصیبت دردناک را خدمت خانواده آن عزیز و دیگر بستگان تسلیت گفته و آرزوی مغفرت و آمرزش برای مرحوم و صبر جزیل برای بستگان وی از درگاه خداوند متعال مسئلت نماییم.
((روحش شاد و یادش گرامی باد))

 

> سایر پیامک‌های تسلیت

۵
از ۵
۱۱ مشارکت کننده
سبد خرید

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش